DROGI KLIENCIE

Jeżeli na stronach sklepu nie znalazłeś interesujących Cię produktów, pragniesz zmienić kolorystykę lub rozmiary oferowanych mebli, jeśli rozważasz zakup mebli wykonanych według projektu zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Handlowym. Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

SIGMAmeble.pl

SIGMAmeble, to również wykonawca mebli nietypowych oraz mebli na indywidualne zamówienie.

Specjalnością firmy są: lady recepcyjne, zabudowy meblowe, boksy kasowe, nietypowe stanowiska biurowe, stanowiska wyspowe, meble do restauracji, barów, kawiarni.

zobacz kto korzystał z naszej oferty, obejrzyj realizacje nietypowe, meble kuchenne, meble hotelowe, krzesła, fotele i siedziska,  pełną ofertę handlową

Z A P R A S Z A M Y

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Stoły konferencyjne na podstawie płytowej
Stoły konferencyjne wykonane są z płyty wiórowej w klasie E1 dwustronnie pokrytej melaminą. Krawędzie boczne wykończone są obrzeżem PCV o gr. 2 mm. Elementy stołu wykonane są odpowiednio: z płyty gr. 25 mm - blat, z płyty gr. 18 mm - pozostałe elementy. W standardzie każdy stół na podstawie płytowej posiada osłonę czołową (blendę), która jest elementem konstrukcji. Stoły te występują w dwóch wariantach: 1) z osłoną czołową montowaną na foncie i nogami płytowymi montowanymi przy krawędzi blatu 2) z osłoną czołową montowaną na środku blatu i nogami płytowymi montowanymi 12 cm od krawędzi blatu. Każdy stół może być wyposażony w przepust/- ty kablowy/- we z tworzywa sztucznego. Miejsce montażu należy określić przy zamówieniu na podstawie kodów. W cenę stołu wliczony jest koszt 1 szt. przepustu kablowego. Każdy stół może być wyposażony w podwieszany kanał kablowy.

Stoły konferencyjne na podstawie płytowej W tej kategorii nie ma produktów.