DROGI KLIENCIE

Jeżeli na stronach sklepu nie znalazłeś interesujących Cię produktów, pragniesz zmienić kolorystykę lub rozmiary oferowanych mebli, jeśli rozważasz zakup mebli wykonanych według projektu zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Handlowym. Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

SIGMAmeble.pl

SIGMAmeble, to również wykonawca mebli nietypowych oraz mebli na indywidualne zamówienie.

Specjalnością firmy są: lady recepcyjne, zabudowy meblowe, boksy kasowe, nietypowe stanowiska biurowe, stanowiska wyspowe, meble do restauracji, barów, kawiarni.

zobacz kto korzystał z naszej oferty, obejrzyj realizacje nietypowe, meble kuchenne, meble hotelowe, krzesła, fotele i siedziska,  pełną ofertę handlową

Z A P R A S Z A M Y

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Stoły konferencyjne na stelażu metalowym składanym

Nasz sklep internetowy proponuje stoły konferencyjne na stelażu metalowym składanym, które stanowią jeden z elementów naszej oferty. Niewątpliwie są one podstawowym wyposażeniem pomieszczenia, w którym odbywają się spotkania biznesowe. Czy nie warto byłoby pomyśleć o odświeżeniu wystroju sali konferencyjnej i nowych meblach?

Stelaż metalowy w połączeniu z blatem z płyty wiórowej w klasie E1 dwustronnie pokrytej melaminą stanowi doskonałe rozwiązanie do zaaranżowania sali konferencyjnej. Jej wyposażenie nigdy nie było tak proste! Bogaty wybór stołów, nowoczesny design, komfort użytkowania i szeroka oferta sprawiają, że każdy wybierze coś dla siebie.

Stoły konferencyjne oferowane przez nasz sklep internetowy cechują się czterema rodzajami stelaży: składany do środka, składany na bok, mobilny. W zależności od rodzaju, stelaże występują w kilku kolorach na palecie (MSA, MSD - dowolny kolor z palety RAL; MSB, MSC - dowolny kolor z palety RAL) + chrom. Ponadto, każdy ze stołów nich może być wyposażony w jeden lub więcej przepustów kablowych z tworzywa sztucznego, w zależności od preferencji klienta. Stoły konferencyjne składane stanowią doskonałe rozwiązanie - są kompaktowe, łatwo je złożyć i schować w niewidocznym miejscu po skończonym spotkaniu. Dodatkowo takie meble są lekkie i nie ma problemu z transportem i przechowaniem ich w dowolnym miejscu. Ceny  w naszym sklepie online są atrakcyjne, jedne z niższych na rynku, co sprawia, że oferta naszego sklepu jest skierowana i dostępna dla każdego przedsiębiorcy, jak również każdej osoby która chce zakupić taki stół. Nasz sklep internetowy proponuje rozwiązania w wielu rozmiarach oraz kolorach dostosowanych do potrzeb klienta. Przystępne ceny powodują, że wyposażenie Państwa wymarzonej sali konferencyjnej jest w zasięgu ręki. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z poniższą ofertą i złożenia zamówienia, jesteśmy przekonani, że wybiorą Państwo najlepszą z możliwych dostępnych opcję. W razie pytań zachęcamy do mailowego lub telefonicznego kontaktu z nami. Dane dostępne są w zakładce Kontakt.

Stoły konferencyjne na stelażu metalowym składanym W tej kategorii nie ma produktów.