DROGI KLIENCIE

Jeżeli na stronach sklepu nie znalazłeś interesujących Cię produktów, pragniesz zmienić kolorystykę lub rozmiary oferowanych mebli, jeśli rozważasz zakup mebli wykonanych według projektu zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Handlowym. Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

SIGMAmeble.pl

SIGMAmeble, to również wykonawca mebli nietypowych oraz mebli na indywidualne zamówienie.

Specjalnością firmy są: lady recepcyjne, zabudowy meblowe, boksy kasowe, nietypowe stanowiska biurowe, stanowiska wyspowe, meble do restauracji, barów, kawiarni.

zobacz kto korzystał z naszej oferty, obejrzyj realizacje nietypowe, meble kuchenne, meble hotelowe, krzesła, fotele i siedziska,  pełną ofertę handlową

Z A P R A S Z A M Y

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Meble sklepowe

Sklep to miejsce, które powinno sprzyjać spokojnym zakupom i zachęcać do wypróbowania nowych produktów. Niestety często nie jest to możliwe - sklepy są ciasne, a różnorodne produkty stoją w różnych miejscach na podłodze, czasem nawet blokując miejsce. Zdecydowanie taka ekspozycja w żaden sposób nie zachęca do zakupów. Poza tym klient nie ma możliwości, żeby szybko zapoznać się z całą ofertą sklepu. W ten sposób produkty, które potencjalnie mogłyby zostać kupione - pozostają w sklepie. Jak można temu zaradzić? Warto zainwestować w odpowiednie meble sklepowe, które uporządkują przestrzeń sklepu.

Nasz sklep internetowy MebleDlaFirm zawiera szeroką ofertę mebli, dostosowaną do różnorodnych potrzeb ekspozycyjnych. Dostępne są regały o różnchz szerokościach i wielkościach. Wszystko po to, żeby jak najlepiej zagospodarować wolną przestrzeń. Przystępne ceny znajdują się w ramach możliwości nawet małych sklepików. Taka inwestycja przyniesie podwójne korzyści. Po pierwsze, klienci chętniej przychodzą do uporządkowanego sklepu, w którym towar dobrze jest wyeksponowany. Po drugie, sklep zacznie osiągać większe zyski, ponieważ regały pozwalają na ładne ułożenie towaru, co bardziej zachęca do zakupu.

Nasz sklep oferuje zakup mebli online - w ten sposób możemy zaoferować znacznie korzystniejsze ceny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dostępna kolorystyka wyświetla się po wyborze konkretnego regału. Nasze meble sklepowe to  doskonała inwestycja - bardzo dobra jakość, wytrzymałość i trwałość gwarantowana.

Meble sklepowe Jest 40 produktów.

na stronę
Pokazuje 13 - 24 z 40 elementów
Pokazuje 13 - 24 z 40 elementów