DROGI KLIENCIE

Jeżeli na stronach sklepu nie znalazłeś interesujących Cię produktów, pragniesz zmienić kolorystykę lub rozmiary oferowanych mebli, jeśli rozważasz zakup mebli wykonanych według projektu zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Handlowym. Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

SIGMAmeble.pl

SIGMAmeble, to również wykonawca mebli nietypowych oraz mebli na indywidualne zamówienie.

Specjalnością firmy są: lady recepcyjne, zabudowy meblowe, boksy kasowe, nietypowe stanowiska biurowe, stanowiska wyspowe, meble do restauracji, barów, kawiarni.

zobacz kto korzystał z naszej oferty, obejrzyj realizacje nietypowe, meble kuchenne, meble hotelowe, krzesła, fotele i siedziska,  pełną ofertę handlową

Z A P R A S Z A M Y

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Gabloty - witryny sklepowe

Nasz sklep internetowy oferuje swoim klientom szeroki wybór mebli o charakterze biurowym, jak również wykonane w trwały i funkcjonalny sposób witryny sklepowe. Wśród przygotowanych przez nas propozycji znajdują się między innymi praktyczne gabloty, które zostały wykonane z dwustronnie laminowanej płyty meblowej o grubości 18 milimetrów. Płyta posiada atest higieniczny E-1, co oznacza, że jest dopuszczona do kontaktu z artykułami spożywczymi. Witryny sklepowe, które prezentujemy, oferowane są w kilku grupach cenowych. Konkretne ceny są zależne od rodzaju wykończenia krawędzi, a także wybranej przez Państwa kolorystyki. Wyboru rodzaju wykończenia należy dokonać klikając na listę rozwijaną pod nazwą produktu. Istnieje również możliwość zastosowania szkła hartowanego lub bezpiecznego.
Gabloty charakteryzują się uniwersalnym, nowoczesnym wyglądem, doskonałą jakością, a także starannym wykonaniem z wysokogatunkowych materiałów, które są gwarantem trwałości. Na uwagę zasługują również korzystne ceny witryn sklepowych. Dzięki świadczonym przez nas usługom mogą Państwo nabyć wybrane przez siebie meble sklepowe online. Zapraszamy do poznania przygotowanej przez nas oferty, która obejmuje nie tylko sklepowe gabloty, ale także wiele innych elementów wyposażenia wnętrz o charakterze użytkowym. Stawiamy głównie na jakość naszego asortymentu, oferując wytrzymałe meble wykonane w staranny i przemyślany sposób. W razie wszelkich pytań zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem skrzynki e-mailowej.

Gabloty - witryny sklepowe Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji