DROGI KLIENCIE

Jeżeli na stronach sklepu nie znalazłeś interesujących Cię produktów, pragniesz zmienić kolorystykę lub rozmiary oferowanych mebli, jeśli rozważasz zakup mebli wykonanych według projektu zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Handlowym. Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

SIGMAmeble.pl

SIGMAmeble, to również wykonawca mebli nietypowych oraz mebli na indywidualne zamówienie.

Specjalnością firmy są: lady recepcyjne, zabudowy meblowe, boksy kasowe, nietypowe stanowiska biurowe, stanowiska wyspowe, meble do restauracji, barów, kawiarni.

zobacz kto korzystał z naszej oferty, obejrzyj realizacje nietypowe, meble kuchenne, meble hotelowe, krzesła, fotele i siedziska,  pełną ofertę handlową

Z A P R A S Z A M Y

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Lady sklepowe

Jesteś właścicielem sklepu? Z pewnością zdajesz sobie sprawę ze znaczenia odpowiedniego umeblowania. Musi ono być niezwykle funkcjonalne po to, by asortyment był przejrzysty dla klientów. Niezwykle ważnymi elementami wyposażenia są lady sklepowe. Spełniają one bardzo znaczące funkcje. Służą nie tylko jako blat, na którym eksponowane są produkty, ale również znajdują się pomiędzy sprzedawcą, a konsumentem. To nad ich powierzchnią zachodzi transakcja. Warto zatem zadbać o to, by lada była idealnie dostosowana do Twoich oczekiwań.

Sklep internetowy Meble dla firm pragnie Ci zaoferować nasze wyjątkowe lady sklepowe. Są one wykonane z solidnej płyty meblowej o grubości 18 mm. Spełniają wszystkie niezbędne standardy, które pozwalają na dopuszczenie ich do kontaktu z artykułami spożywczymi. Lady, które sprzedajemy są dwustronnie laminowane. Ich wymiary można dostosować do Twoich oczekiwań, tak by idealnie sprawdziły się w Twoim sklepie. Ceny lad są zależne od ich rozmiaru, rodzaju, wykończenia krawędzi i kolorystyki.

Jeżeli interesują Cię nasze lady sklepowe, zapoznaj się z ofertą zamieszczoną poniżej. Z tej pozycji możesz wybrać produkt, który Ci odpowiada, a następnie zadecydować o jego rodzaju wykończenia. W przypadku jakichkolwiek pytań, nasz konsultant udzieli Ci wszystkich niezbędnych informacji. Dokonaj zakupu online już dziś i ciesz się z wyjątkowej oferty, którą specjalnie dla Ciebie przygotował sklep meble dla firm. Wykorzystaj nasze solidne i praktyczne lady w swoim sklepie.

Lady sklepowe Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów