DROGI KLIENCIE

Jeżeli na stronach sklepu nie znalazłeś interesujących Cię produktów, pragniesz zmienić kolorystykę lub rozmiary oferowanych mebli, jeśli rozważasz zakup mebli wykonanych według projektu zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Handlowym. Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

SIGMAmeble.pl

SIGMAmeble, to również wykonawca mebli nietypowych oraz mebli na indywidualne zamówienie.

Specjalnością firmy są: lady recepcyjne, zabudowy meblowe, boksy kasowe, nietypowe stanowiska biurowe, stanowiska wyspowe, meble do restauracji, barów, kawiarni.

zobacz kto korzystał z naszej oferty, obejrzyj realizacje nietypowe, meble kuchenne, meble hotelowe, krzesła, fotele i siedziska,  pełną ofertę handlową

Z A P R A S Z A M Y

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Fotele, krzesła, siedziska

Praca w pozycji siedzącej z pozoru wydaje się być lekka i przyjemna. Okazuje się jednak, że kilkugodzinne siedzenie ma wyjątkowo niekorzystny wpływ na zdrowie, a zwłaszcza na stan kręgosłupa. Jeśli krzesło lub fotel przeznaczony do pracy nie jest idealnie dopasowany do sylwetki i dostosowany do indywidualnych potrzeb osoby w nim siedzącej, to nie ulega wątpliwości, że praca za biurkiem może się szybko skończyć problemami zdrowotnymi. Dlatego tak ważne jest, aby krzesła do biura, jak również fotele obrotowe miały ergonomiczne kształty oraz były wyposażone w mechanizmy umożliwiające regulację ich wysokości i pozycji do indywidualnych potrzeb osób z nich korzystających.
Nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości fotele i krzesła biurowe wykonane z wysokogatunkowych materiałów, gwarantujących im długą żywotność i wysoki komfort użytkowania. Nasze fotele obrotowe to niezwykle wygodne i funkcjonalne tapicerowane siedziska. Wyposażone są w szereg mechanizmów, dzięki którym ich wysokość, odchylenie i kształt oparcia można dopasować do sylwetki siedzącego, a system kółek umożliwia swobodne i w pełni bezpieczne przemieszczanie się po różnych rodzajach nawierzchni podłogowych.
Fotele i krzesła do biura znajdujące się w naszym sklepie online cechują się wysoką jakością, a ich ceny są wyjątkowo przystępne. Wśród wielu ich wzorów i kolorów z łatwością można znaleźć odpowiedni model fotela biurowego czy też krzesła, dopasowany do indywidualnych potrzeb i doskonale wpasowujący się w aranżację wnętrza. Jesteśmy pewni, że nasi klienci znajdą w naszej ofercie odpowiedniej jakości fotele biurowe, a ich ceny zachęcą do ich zakupu.

Fotele, krzesła, siedziska W tej kategorii nie ma produktów.