DROGI KLIENCIE

Jeżeli na stronach sklepu nie znalazłeś interesujących Cię produktów, pragniesz zmienić kolorystykę lub rozmiary oferowanych mebli, jeśli rozważasz zakup mebli wykonanych według projektu zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Handlowym. Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

SIGMAmeble.pl

SIGMAmeble, to również wykonawca mebli nietypowych oraz mebli na indywidualne zamówienie.

Specjalnością firmy są: lady recepcyjne, zabudowy meblowe, boksy kasowe, nietypowe stanowiska biurowe, stanowiska wyspowe, meble do restauracji, barów, kawiarni.

zobacz kto korzystał z naszej oferty, obejrzyj realizacje nietypowe, meble kuchenne, meble hotelowe, krzesła, fotele i siedziska,  pełną ofertę handlową

Z A P R A S Z A M Y

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Biurka regulowane elektrycznie

Biurka regulowane elektrycznie to ciekawe rozwiązanie do biur oraz domowych gabinetów. Dzięki możliwości regulacji produkty, które oferujemy, można idealnie dopasować do indywidualnych potrzeb wszystkich osób użytkujących. Na uwagę zasługują korzystne ceny polecanych przez nas produktów, ich nowoczesny design, a także trwałe wykonane z wysokogatunkowych materiałów.
Blaty biurek, które oferuje nasz sklep internetowy, wykonane są z płyty wiórowej o grubości 25 milimetrów w klasie E1, pokrytej dwustronnie melaminą. Krawędzie boczne prezentowanych produktów wykończone są obrzeżem PCV o grubości 2 milimetrów. Stelaże wyposażone zostały w system płynnej regulacji wysokości w zakresie od 70 do 120 centymetrów. Standardowo stelaże zostały wyposażone w osłonę czołową. Blaty biurek mogą być wyposażone w przepusty kablowe z tworzywa sztucznego. Miejsce montażu należy określić przy zamówieniu. W cenę biurka wliczony jest koszt 1 sztuki i przepustu kablowego. Maksymalna nośność wynosi 50 kilogramów. Biurka regulowane elektrycznie to doskonałe rozwiązanie nie tylko do różnego rodzaju biur, ale także do domów prywatnych. Na uwagę zasługuje ich doskonała jakość, solidne wykonanie, komfort użytkowania oraz korzystne ceny. Dzięki ofercie naszego sklepu internetowego prezentowane artykuły mogą Państwo nabyć online. Z uwagi na zróżnicowane potrzeby klientów zapewniamy uniwersalne biurka dostępne w licznych odsłonach.
Zapraszamy również do poznania innych elementów wyposażenia wnętrz dostępnych w naszym sklepie.

Biurka regulowane elektrycznie W tej kategorii nie ma produktów.