DROGI KLIENCIE

Jeżeli na stronach sklepu nie znalazłeś interesujących Cię produktów, pragniesz zmienić kolorystykę lub rozmiary oferowanych mebli, jeśli rozważasz zakup mebli wykonanych według projektu zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Handlowym. Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

SIGMAmeble.pl

SIGMAmeble, to również wykonawca mebli nietypowych oraz mebli na indywidualne zamówienie.

Specjalnością firmy są: lady recepcyjne, zabudowy meblowe, boksy kasowe, nietypowe stanowiska biurowe, stanowiska wyspowe, meble do restauracji, barów, kawiarni.

zobacz kto korzystał z naszej oferty, obejrzyj realizacje nietypowe, meble kuchenne, meble hotelowe, krzesła, fotele i siedziska,  pełną ofertę handlową

Z A P R A S Z A M Y

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Biurka regulowane elektrycznie
Blaty biurek (gr. 25 mm) wykonane są z płyty wiórowej w klasie E1 dwustronnie pokrytej melaminą. Krawędzie boczne wykończone są obrzeżem PCV o gr. 2 mm. Stelaże wyposażone w system płynnej regulacji wysokości w zakresie od 70 do 120 cm. Standardowo wyposażone w osłonę czołową. Blaty biurek mogą być wyposażone w przepusty kablowe z tworzywa sztuc...
Blaty biurek (gr. 25 mm) wykonane są z płyty wiórowej w klasie E1 dwustronnie pokrytej melaminą. Krawędzie boczne wykończone są obrzeżem PCV o gr. 2 mm. Stelaże wyposażone w system płynnej regulacji wysokości w zakresie od 70 do 120 cm. Standardowo wyposażone w osłonę czołową. Blaty biurek mogą być wyposażone w przepusty kablowe z tworzywa sztucznego. Miejsce montażu należy określić przy zamówieniu. W cenę biurka wliczony jest koszt 1 szt. i przepustu kablowego. Nośność max 50 kg.
Więcej

Biurka regulowane elektrycznie Jest 17 produktów.

na stronę
Pokazuje 13 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 13 - 17 z 17 elementów