DROGI KLIENCIE

Jeżeli na stronach sklepu nie znalazłeś interesujących Cię produktów, pragniesz zmienić kolorystykę lub rozmiary oferowanych mebli, jeśli rozważasz zakup mebli wykonanych według projektu zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Handlowym. Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

SIGMAmeble.pl

SIGMAmeble, to również wykonawca mebli nietypowych oraz mebli na indywidualne zamówienie.

Specjalnością firmy są: lady recepcyjne, zabudowy meblowe, boksy kasowe, nietypowe stanowiska biurowe, stanowiska wyspowe, meble do restauracji, barów, kawiarni.

zobacz kto korzystał z naszej oferty, obejrzyj realizacje nietypowe, meble kuchenne, meble hotelowe, krzesła, fotele i siedziska,  pełną ofertę handlową

Z A P R A S Z A M Y

Ostatnio przeglądane

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Producenci

Kontener stacjonarny z szafką Zobacz większe

Kontener stacjonarny z szafką

K-03

Nowy produkt

442,80 zł brutto

Opis

Szerokość 42 cm
Głębokość 45 cm
Wysokość 75 cm

Więcej informacji

Kontener stacjonarny o wysokości 75 cm przeznaczony jest do przystawiania do biurek i przystawek. Blat kontenera znajduje się na wysokości blatu biurka typowego. Kontenery wykonane są z płyty wiórowej w klasie E1 dwustronnie pokrytej melaniną. Krawędzie boczne wykończone są obrzeżem PCV o gr. 2 mm. Elementy kontenera wykonane są odpowiednio:  z płyty 25 mm - blat górny, z płyty 18 mm - pozostałe elementy. Kontenery dostępne są w kilku konfiguracjach szuflad i szafek. Kontenery o głębokości min. 60 cm (dot. wybranych modeli) posiadają tzw. szufladę piórnikową - niezależna szuflada wykonana z tworzywa z wyprofilowanymi przedziałami na przybory biurowe. Pozostałe kontenery mogą być wyposażone we wkład piórnikowy z podziałem na przybory biurowe (dostępny w dziale AKCESORIA). Wyposażony w dwa oddzielne zamki szuflady i szafki. Słoje blatów górnych (w przypadku oklein drewnopodobnych) w kontenerach jest zawsze równoległe do frontów kontenera. Wszystkie kontenery standardowo wyposażone są w wysokiej jakości uchwyty metalowe o rozstawie 128 mm, w kolorze srebrny metalik.

 

Podstawowa kolorystyka:

 

UWAGA: Wybór kolorystyki odbywa się po zakończeniu wyboru mebli.

Istnieje możliwość zastosowania innych kolorów oraz łączenia dwóch różnych kolorów w układzie fronty - korpusy mebli. Wymaga to uzgodnienia z naszym handlowcem: 75 643 88 33 lub sklep@sigmameble.pl po dokonaniu wyboru mebli.