DROGI KLIENCIE

Jeżeli na stronach sklepu nie znalazłeś interesujących Cię produktów, pragniesz zmienić kolorystykę lub rozmiary oferowanych mebli, jeśli rozważasz zakup mebli wykonanych według projektu zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Handlowym. Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

SIGMAmeble.pl

SIGMAmeble, to również wykonawca mebli nietypowych oraz mebli na indywidualne zamówienie.

Specjalnością firmy są: lady recepcyjne, zabudowy meblowe, boksy kasowe, nietypowe stanowiska biurowe, stanowiska wyspowe, meble do restauracji, barów, kawiarni.

zobacz kto korzystał z naszej oferty, obejrzyj realizacje nietypowe, meble kuchenne, meble hotelowe, krzesła, fotele i siedziska,  pełną ofertę handlową

Z A P R A S Z A M Y

Ostatnio przeglądane

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Producenci

Łącznik 1/4 koła Zobacz większe

Łącznik 1/4 koła

P-18

Nowy produkt

113,16 zł brutto

Opis

Głębokość 140 cm

Więcej informacji

Przystawki i łączniki wykonane są z płyty wiórowej w klasie E1 (atest) dwustronnie pokrytej melaminą. Krawędzie boczne wykończone są obrzeżem PCV o gr. 2 mm. Blat wykonany jest z płyty gr. 25 mm. Łączniki i przystawki montowane są bezpośrednio do blatów za pomocą płaskowników metalowych. Łącznik nie posiada nogi metalowej. W przypadku przewidywanego zwiększonego obciążenia łącznika zalecane jest zakupienie nogi metalowej dostępnej w dziale  AKCESORIA.

Samodzielny montaż możliwy - wymaga użycia wkrętarki.

W dziale AKCESORIA dostępne są inne elementy uzupełniające biurko.

Podstawowa kolorystyka:

 

UWAGA: Wybór kolorystyki odbywa się po zakończeniu wyboru mebli.

Istnieje możliwość zastosowania innych kolorów oraz łączenia dwóch różnych kolorów w układzie fronty - korpusy mebli. Wymaga to uzgodnienia z naszym handlowcem: 75 643 88 33 lub sklep@sigmameble.pl po dokonaniu wyboru mebli.