DROGI KLIENCIE

Jeżeli na stronach sklepu nie znalazłeś interesujących Cię produktów, pragniesz zmienić kolorystykę lub rozmiary oferowanych mebli, jeśli rozważasz zakup mebli wykonanych według projektu zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Handlowym. Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

SIGMAmeble.pl

SIGMAmeble, to również wykonawca mebli nietypowych oraz mebli na indywidualne zamówienie.

Specjalnością firmy są: lady recepcyjne, zabudowy meblowe, boksy kasowe, nietypowe stanowiska biurowe, stanowiska wyspowe, meble do restauracji, barów, kawiarni.

zobacz kto korzystał z naszej oferty, obejrzyj realizacje nietypowe, meble kuchenne, meble hotelowe, krzesła, fotele i siedziska,  pełną ofertę handlową

Z A P R A S Z A M Y

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Kontenery

Każdy pracownik lubi dobrze wyposażone biurko. Powinno być wygodne, zapewniać komfort i możliwość skupienia się podczas pracy. Co może wpływać pozytywnie na dobrą jakość pracy? Dobrze jest, jeśli przy biurku znajduje się dopasowany kontener z szufladami. Dzięki temu pracownik może schować tam swoje prywatne rzeczy, dokumenty, wszystko do czego powinien mieć szybki dostęp podczas pracy. W ten sposób żądne niepotrzebne rzeczy nie będą zagracać wolnej przestrzeni na biurku, co mogłoby znacznie utrudniać skupienie podczas pracy. Ponadto pracownik nie będzie się rozpraszał wstając co chwilę, odrywając się od pracy, żeby sięgnąć z szafy potrzebne mu materiały. Dzięki eleganckiemu kontenerowi będzie mógł mieć wszystko pod ręką, kiedy tylko tego potrzebuje. Kontenery są mobilne - w każdej chwili można je przestawić w inne, dogodniejsze miejsce.

Nasz sklep internetowy oferuje różnorodne konstrukcje, rozmiary, układ szuflad - wszystko po to, by można było jak najlepiej dopasować kontener z szufladami do codzienności biurowej. Warto podkreślić, że są mobilne, więc z powodzeniem mogą być dostawione do stanowiska lub być osobnym, niezależnym meblem.  Prosty, klasyczny wygląd sprawi, że z łatwością dopasuje się do wystroju biura. Gwarantujemy przystępne ceny, dzięki czemu każda firma może sobie na takie meble pozwolić. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w formie online. Zaoszczędzą Państwo mnóstwo cennego czasu. Warto samemu się przekonać, że proponujemy naprawdę konkurencyjne ceny do rynkowych.

Kontenery  Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów