DROGI KLIENCIE

Jeżeli na stronach sklepu nie znalazłeś interesujących Cię produktów, pragniesz zmienić kolorystykę lub rozmiary oferowanych mebli, jeśli rozważasz zakup mebli wykonanych według projektu zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Handlowym. Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

SIGMAmeble.pl

SIGMAmeble, to również wykonawca mebli nietypowych oraz mebli na indywidualne zamówienie.

Specjalnością firmy są: lady recepcyjne, zabudowy meblowe, boksy kasowe, nietypowe stanowiska biurowe, stanowiska wyspowe, meble do restauracji, barów, kawiarni.

zobacz kto korzystał z naszej oferty, obejrzyj realizacje nietypowe, meble kuchenne, meble hotelowe, krzesła, fotele i siedziska,  pełną ofertę handlową

Z A P R A S Z A M Y

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Szafy z drzwiami szklanymi - witryny

Szafy z drzwiami szklanymi, czyli witryny, to jedne z rodzajów mebli o charakterze biurowym, które są najczęściej wybierane przez klientów. Prowadzony przez nas sklep internetowy oferuje meble bardzo dobre jakości, które wykonywane są z płyty wiórowej dwustronnie pokrytej melaniną odznaczającej się klasą E1. Krawędzie boczne szaf wykończone zostały obrzeżem PCV o grubości 2 milimetrów.

Poszczególne elementy każdej szafy z drzwiami szklanymi wykonywane są z płyt o zróżnicowanej grubości:
- wieniec górny oraz podstawa - płyta grubości 25 milimetrów
- boki, drzwi, półki - płyta grubości 18 milimetrów
- plecy - płyta HDF grubości 3 milimetrów (kolor biały)

Za dopłatą istnieje możliwość, aby plecy witryny były wykonane z laminowanej płyty. Umożliwia to wykorzystanie mebla jako elementu wolno stojącego. Wszystkie prezentowane szafy, które przygotował producent, zostały wyposażone w stopki poziomujące o wysokości 30 milimetrów. Umożliwiają one regulację z wnętrza szafy, już po ustawieniu jej na wybranym miejscu użytkowania. Szklane drzwi nie posiadają zamków.

Meble, które przygotował dla Państwa producent, można nabyć online. Na uwagę zasługują ich konkurencyjne ceny, dobra jakość, solidne wykonanie oraz nowoczesny, uniwersalny wygląd. Witryny dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Jeżeli interesują Państwa funkcjonalne meble biurowe, które wyróżniają się pod względem atrakcyjnej ceny oraz starannego wykonania, zapraszamy do skorzystania ze świadczonych przez nas usług.

Szafy z drzwiami szklanymi - witryny Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji