DROGI KLIENCIE

Jeżeli na stronach sklepu nie znalazłeś interesujących Cię produktów, pragniesz zmienić kolorystykę lub rozmiary oferowanych mebli, jeśli rozważasz zakup mebli wykonanych według projektu zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Handlowym. Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

SIGMAmeble.pl

SIGMAmeble, to również wykonawca mebli nietypowych oraz mebli na indywidualne zamówienie.

Specjalnością firmy są: lady recepcyjne, zabudowy meblowe, boksy kasowe, nietypowe stanowiska biurowe, stanowiska wyspowe, meble do restauracji, barów, kawiarni.

zobacz kto korzystał z naszej oferty, obejrzyj realizacje nietypowe, meble kuchenne, meble hotelowe, krzesła, fotele i siedziska,  pełną ofertę handlową

Z A P R A S Z A M Y

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Szafy na akta i kartoteki

Szafy na akta i kartoteki znajdą zastosowanie w wielu biurach, gdzie z pewnością pozytywnie zaskoczą swoją pojemnością oraz funkcjonalnością. Prezentowane poniżej meble dostępne w licznych odsłonach zostały wykonane z wiórowej płyty klasy E1, którą dwustronnie pokryto melaniną. Krawędzie boczne każdej szafy na akta i kartoteki wykończono obrzeżem PCV o grubości 2 milimetrów. Wieniec górny oraz podstawę mebli wykonano z płyty grubości 25 milimetrów, boki, drzwi, a także półki - grubości 18 milimetrów, a plecy z płyty HDF w kolorze białym o grubości 2 milimetrów. Prowadzony przez nas sklep internetowy jest otwarty na zróżnicowane potrzeby klientów, dlatego za dodatkową opłatą plecy szafy mogą być wykonane z płyty laminowanej. Umożliwia to wykorzystanie szafy jako mebla wolno stojącego. Producent prezentowanych mebli zadbał o wyposażenie wszystkich szaf w specjalne stopki poziomujące o wysokości 30 milimetrów. Umożliwiają one regulację z wnętrza mebla po jego ustawieniu w dowolnym miejscu. Producent zadbał także o praktyczne szuflady wyposażone w zamki.
Oferujemy naszym klientom możliwość zakupu online szaf przeznaczonych do przetrzymywania akt oraz kartotek. Meble wyróżniają się pod względem atrakcyjnej ceny, doskonałej jakości, jak również uniwersalnego zastosowania. Zapewniamy wiele zróżnicowanych wariantów kolorystycznych, z których każda zainteresowana osoba może wybrać wersję odpowiednią dla siebie. Korzystne ceny oraz ponadprzeciętna jakość z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

Szafy na akta i kartoteki W tej kategorii nie ma produktów.