DROGI KLIENCIE

Jeżeli na stronach sklepu nie znalazłeś interesujących Cię produktów, pragniesz zmienić kolorystykę lub rozmiary oferowanych mebli, jeśli rozważasz zakup mebli wykonanych według projektu zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Handlowym. Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

SIGMAmeble.pl

SIGMAmeble, to również wykonawca mebli nietypowych oraz mebli na indywidualne zamówienie.

Specjalnością firmy są: lady recepcyjne, zabudowy meblowe, boksy kasowe, nietypowe stanowiska biurowe, stanowiska wyspowe, meble do restauracji, barów, kawiarni.

zobacz kto korzystał z naszej oferty, obejrzyj realizacje nietypowe, meble kuchenne, meble hotelowe, krzesła, fotele i siedziska,  pełną ofertę handlową

Z A P R A S Z A M Y

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Szafy aktowe z drzwiami przesuwnymi

Szafy aktowe znajdą zastosowanie w każdym biurze. Na uwagę zasługuje przede wszystkim ich pojemność, jak również łatwość użytkowania, którą zapewniają zamontowane w nich drzwi przesuwne. Prowadzony przez nas sklep internetowy oferuje możliwość zakupu online produktów najwyższej jakości, które charakteryzują się zarówno wytrzymałością, jak i uniwersalnym wyglądem, który doskonale sprawdzi się w każdym biurze. Kolejnym atutem prezentowanego przez nas asortymentu są jego przystępne ceny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Szafy aktowe wykonane zostały z wysokogatunkowej płyty wiórowej klasy E1, która dwustronnie została pokryta melaniną. Krawędzie boczne wykończono obrzeżem PCV o grubości 2 milimetrów. Wieniec górny oraz podstawa szafy zostały wykonane z płyty o grubości 25 milimetrów, z kolei boki, drzwi przesuwne oraz półki - z płyty o grubości 18 milimetrów. Plecy wykonano z płyty HDF w kolorze białym, a jej grubość wynosi 3 milimetry.

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz szeroki wybór produktów. Za dodatkową opłatą plecy szafy mogą zostać wykonane z płyty laminowanej. Umożliwia to zastosowanie szafki jako wolno stojącego elementu wyposażenia biurowego wnętrza. Wszystkie prezentowane modele posiadają stopki poziomujące o wysokości 30 milimetrów, które umożliwiają regulację z wnętrza szafy. Stawiamy przede wszystkim na doskonałą jakość naszych propozycji, jednak nie bez znaczenia jest dla nas również wygląd szafek. Osobom zainteresowanym chętnie udzielimy dodatkowych informacji drogą mailową.

Szafy aktowe z drzwiami przesuwnymi W tej kategorii nie ma produktów.