DROGI KLIENCIE

Jeżeli na stronach sklepu nie znalazłeś interesujących Cię produktów, pragniesz zmienić kolorystykę lub rozmiary oferowanych mebli, jeśli rozważasz zakup mebli wykonanych według projektu zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Handlowym. Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

SIGMAmeble.pl

SIGMAmeble, to również wykonawca mebli nietypowych oraz mebli na indywidualne zamówienie.

Specjalnością firmy są: lady recepcyjne, zabudowy meblowe, boksy kasowe, nietypowe stanowiska biurowe, stanowiska wyspowe, meble do restauracji, barów, kawiarni.

zobacz kto korzystał z naszej oferty, obejrzyj realizacje nietypowe, meble kuchenne, meble hotelowe, krzesła, fotele i siedziska,  pełną ofertę handlową

Z A P R A S Z A M Y

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Kontenery mobilne
Kontenery mobilne o wysokości 55 cm, które można ulokować w dowolnym miejscu pod biurkiem. Kontenery wykonane są z płyty wiórowej w klasie E1 dwustronnie pokrytej melaniną. -Krawędzie boczne wykończone są obrzeżem PCV o gr. 2 mm. Elementy kontenera wykonane są odpowiednio: z płyty 25 mm - blat górny i podstawa, z płyty 18 mm - pozostałe elementy. Kontenery dostępne są w kilku konfiguracjach szuflad i szafek. Kontenery o głębokości min. 60 cm (dot. wybranych modeli) posiadają tzw. szufladę piórnikową - niezależna szuflada wykonana z tworzywa z wyprofilowanymi przedziałami na przybory biurowe. Pozostałe kontenery mogą być wyposażone we wkład piórnikowy z podziałem na przybory biurowe. W standardzie wszystkie kontenery zamykane są zamkiem centralnym. Usłojenie blatów górnych w kontenerach jest zawsze równoległe do frontów kontenera. W standardzie kontenery mobilne posiadają kółka.

Kontenery mobilne Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów