DROGI KLIENCIE

Jeżeli na stronach sklepu nie znalazłeś interesujących Cię produktów, pragniesz zmienić kolorystykę lub rozmiary oferowanych mebli, jeśli rozważasz zakup mebli wykonanych według projektu zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Handlowym. Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

SIGMAmeble.pl

SIGMAmeble, to również wykonawca mebli nietypowych oraz mebli na indywidualne zamówienie.

Specjalnością firmy są: lady recepcyjne, zabudowy meblowe, boksy kasowe, nietypowe stanowiska biurowe, stanowiska wyspowe, meble do restauracji, barów, kawiarni.

zobacz kto korzystał z naszej oferty, obejrzyj realizacje nietypowe, meble kuchenne, meble hotelowe, krzesła, fotele i siedziska,  pełną ofertę handlową

Z A P R A S Z A M Y

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Szafy ubraniowe

Umeblowanie pomieszczeń firmowych jest niezwykle ważne. Poza standardowymi meblami biurowymi, takimi jak regały aktowe czy biurka, niezwykle ważne ważne są szafy ubraniowe. Mają one ogromne znaczenie w szczególności dla pracowników. Potrzebują oni miejsca, w którym mogą zostawić swoje ubrania i przechować je w należytym stanie. Jest to bardzo ważne w miejscach, w których obowiązuje ścisły dresscode. Możliwość zostawienia marynarki w biurze lub zawieszenia ubrania na zmianę jest niezwykle istotnym elementem, znacząco poprawiającym komfort pracy.

Nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości szafy ubraniowe, których ceny są niezwykle korzystne. Nasza oferta obejmuje zarówno bogaty wachlarz zarówno narożników, jak i szaf prostych. Nasze meble różnią się ponadto wymiarami oraz rozkładem półek, co jest niezwykle istotnym elementem przy dostosowywaniu wyboru do szczególnych potrzeb biura. Ponadto masz do wyboru 14 wariantów kolorystycznych, co pozwoli Ci na kolorystyczne dopasowanie produktów do stylu oraz wystroju wnętrza. Możliwe jest także zastosowanie kolorów i tekstur niestandardowych oraz łączenie dostępnych kolorów.

Szafy ubraniowe oferowane przez nas wyposażone są w wewnętrzne wieszaki. Ponadto wiele modeli posiada zamki, które umożliwiają dodatkową ochronę zawartości. Dzięki temu szafka może być spersonalizowana; dostęp do niej może mieć jedna osoba lub określona grupa osób. Wykonanie naszych mebli cechuje się bardzo dużą solidnością. Połączenie płyt wiórowych, metalowych elementów oraz obrzeży PVC gwarantuje wyjątkową wytrzymałość oraz umożliwia użytkowanie przez bardzo długi czas. Na zamówienie wykonujemy także szafy ubraniowe o specjalnym przeznaczeniu oraz z podziałem na część przeznaczoną do przechowywania odzieży czystej i brudnej.

Nasze produkty łączą w sobie funkcjonalność z wytrzymałością oraz wyjątkowymi aspektami wizualnymi.  Sklep internetowy Meble dla Firm to doskonałe miejsce dla wszystkich przedsiębiorców, którzy pragną skutecznie umeblować swoje biura i pomieszczenia firmowe. Oferujemy niezwykle wygodny zakup online z błyskawiczną dostawą oraz nadzwyczaj korzystne ceny. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Szafy ubraniowe Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji