DROGI KLIENCIE

Jeżeli na stronach sklepu nie znalazłeś interesujących Cię produktów, pragniesz zmienić kolorystykę lub rozmiary oferowanych mebli, jeśli rozważasz zakup mebli wykonanych według projektu zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Handlowym. Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

SIGMAmeble.pl

SIGMAmeble, to również wykonawca mebli nietypowych oraz mebli na indywidualne zamówienie.

Specjalnością firmy są: lady recepcyjne, zabudowy meblowe, boksy kasowe, nietypowe stanowiska biurowe, stanowiska wyspowe, meble do restauracji, barów, kawiarni.

zobacz kto korzystał z naszej oferty, obejrzyj realizacje nietypowe, meble kuchenne, meble hotelowe, krzesła, fotele i siedziska,  pełną ofertę handlową

Z A P R A S Z A M Y

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Szafy aktowe z drzwiami

Akta i dokumenty to nieodłączny element każdego firmowego biura. Powstają one w celach księgowych, rachunkowych i organizacyjnych. Nie ulega wątpliwości, że z każdym miesiącem funkcjonowania firmy, papiery mnożą się w zastraszającym tempie. Tym ważniejsze jest ich utrzymanie w należytym porządku. Doskonałe do przechowywania dokumentów są szafy aktowe z drzwiami. To wysokiej jakości meble, które są dostosowane specjalnie do rozmiarów segregatorów, aktówek teczek aktowych i różnych elementów służących do przechowywania dokumentacji. Wszystkie drzwi standardowo wyposażone są w zamki, co pozwala na solidne zabezpieczenie dokumentów.

W poniższej ofercie znajdziesz szafy o różnych wymiarach. Pozwoli Ci to na funkcjonalne dostosowanie ich do potrzeb przestrzeni biurowej. Wysokość i głębokość szafy oraz rozkład półek mają bardzo duże znaczenie przy dostosowywaniu mebli do twoich potrzeb i charakteru twojego biura. Nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości meble, których ceny są niezwykle korzystne. Jakością wykonania konkurują one śmiało nie tylko z rywalami z tej samej półki cenowej, ale również z o wiele droższymi produktami. Poza oferowaniem mebli wysokiej jakości, na którą składają się funkcjonalność oraz wytrzymałość, dajemy klientowi bardzo szeroki wybór. Związany jest on nie tylko z parametrami, ale również z kolorystyką mebla. Mamy do zaproponowania 14 tekstur podstawowych oraz kilkadziesiąt dostępnych na zamówienie, które wykorzystywane są w biurach i pomieszczeniach firmowych. Dzięki temu otrzymujesz gwarancję, że nowe meble będą kolorystycznie komponować się z resztą pomieszczenia. Istnieje możliwość zastosowania niestandardowych kolorów lub łączenia obecnych.

Jeżeli interesują Cię szafy aktowe z drzwiami, to poniższa oferta jest przeznaczona specjalnie dla Ciebie.  Nasz sklep internetowy nieustannie dba o poszerzanie swojego asortymentu. Staramy się wychodzić naprzeciw zmieniającym oczekiwaniom naszych klientów i potrzebom nowoczesnych biur. Gwarantujemy wygodny i korzystny zakup online z niezwykle dynamiczną dostawą. Atrakcyjne ceny w połączeniu z wysoką jakością czynią nasze produkty prawdziwą gratką dla przedsiębiorców.

Szafy aktowe z drzwiami Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów