DROGI KLIENCIE

Jeżeli na stronach sklepu nie znalazłeś interesujących Cię produktów, pragniesz zmienić kolorystykę lub rozmiary oferowanych mebli, jeśli rozważasz zakup mebli wykonanych według projektu zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Handlowym. Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

SIGMAmeble.pl

SIGMAmeble, to również wykonawca mebli nietypowych oraz mebli na indywidualne zamówienie.

Specjalnością firmy są: lady recepcyjne, zabudowy meblowe, boksy kasowe, nietypowe stanowiska biurowe, stanowiska wyspowe, meble do restauracji, barów, kawiarni.

zobacz kto korzystał z naszej oferty, obejrzyj realizacje nietypowe, meble kuchenne, meble hotelowe, krzesła, fotele i siedziska,  pełną ofertę handlową

Z A P R A S Z A M Y

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Biurka

Właściwie przygotowane stanowisko pracy ułatwia sprawne wykonywanie obowiązków zawodowych, a przede wszystkim zapewnia pracownikowi optymalny komfort i wygodę. Pracując w funkcjonalnie wyposażonym pomieszczeniu jego praca jest znacznie bardziej efektywna i wydajna. Pracodawca powinien zapewnić swojemu pracownikowi jak najlepsze warunki pracy, a przede wszystkim wygodne biurko, przy którym będzie się przyjemnie i efektywnie pracowało. Oferowane w naszym sklepie internetowym biurka do firmy, to doskonałej jakości meble biurowe spełniające najwyższe standardy.
W szerokim asortymencie biurek, jakie oferuje nasz sklep online, znajdują się przeróżne ich modele i wzory, które doskonale wpasowują się w przestrzeń biurową. Oferowane przez nas biurka do firmy wykonane są wysokogatunkowych materiałów. Do ich produkcji wykorzystywane są między innymi atestowane płyty meblowe, zabezpieczone z obu stron melaminą. Krawędzie blatów są chronione obrzeżem PCV, co zmniejsza prawdopodobieństwo ich uszkodzenia. Nogi biurek są solidne, metalowe, pomalowane proszkowo, co znakomicie zabezpiecza metal przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych.
Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór biurek do firm, których ceny są wyjątkowo atrakcyjne. Wśród wielu ich wzorów i dostępnych kolorów można wybrać te, najlepiej wpasowujące się w kształt, wielkość oraz wystrój pomieszczeń, w których będą się one znajdować. Jesteśmy przekonani, że przystępne ceny biurek oferowanych w naszym sklepie zachęcą do ich zakupu, a meble spełnią oczekiwania naszych klientów.

Biurka Jest 15 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów