DROGI KLIENCIE

Jeżeli na stronach sklepu nie znalazłeś interesujących Cię produktów, pragniesz zmienić kolorystykę lub rozmiary oferowanych mebli, jeśli rozważasz zakup mebli wykonanych według projektu zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Handlowym. Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

SIGMAmeble.pl

SIGMAmeble, to również wykonawca mebli nietypowych oraz mebli na indywidualne zamówienie.

Specjalnością firmy są: lady recepcyjne, zabudowy meblowe, boksy kasowe, nietypowe stanowiska biurowe, stanowiska wyspowe, meble do restauracji, barów, kawiarni.

zobacz kto korzystał z naszej oferty, obejrzyj realizacje nietypowe, meble kuchenne, meble hotelowe, krzesła, fotele i siedziska,  pełną ofertę handlową

Z A P R A S Z A M Y

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Szafki i regały wiszące

Regały i szafki wiszące to niezwykle ważne i praktyczne elementy umeblowania. Dzięki nim utrzymanie porządku staje się dużo łatwiejsze. Niezmiernie ważny jest również odpowiedni układ półek, gdyż to właśnie od niego zależy funkcjonalność mebla. Sklep internetowy Meble dla Firm ma w swojej ofercie wyłącznie dobrze przemyślane produkty, które doskonale sprawdzą się w każdym biurze i firmowym pomieszczeniu. Dzięki nim piętrzące się stosy dokumentów przestaną być problemem.

Nasze regały i szafki wiszące wykonane są z płyty wiórowej w klasie E1. Ponadto charakteryzuje je dwustronne pokrycie z melaniny. Dzięki wykończeniu krawędzi obrzeżem PCV, są one niezwykle wytrzymałe i trudniej ulegają zniszczeniu. Odpowiednia trwałość zapewni Ci ich użytkowanie na długie lata. Wieniec górny i podstawa wykonane są z płyty o grubości 25 mm. Drzwi oraz półki mają grubość 18 mm, natomiast plecy tylne 3mm. Dzięki takim zoptymalizowanym wymiarom, udało nam się uzyskać bardzo dobry stosunek ciężaru do wytrzymałości. Poniżej znajdziesz wszystkie rodzaje szaf i regałów wiszących z naszego asortymentu. Zaręczamy, że każdy produkt, który wybierzesz charakteryzuje się największą trwałością i funkcjonalnością.

Szafki i regały wiszące W tej kategorii nie ma produktów.