DROGI KLIENCIE

Jeżeli na stronach sklepu nie znalazłeś interesujących Cię produktów, pragniesz zmienić kolorystykę lub rozmiary oferowanych mebli, jeśli rozważasz zakup mebli wykonanych według projektu zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Handlowym. Więcej informacji znajdziesz pod adresem:

SIGMAmeble.pl

SIGMAmeble, to również wykonawca mebli nietypowych oraz mebli na indywidualne zamówienie.

Specjalnością firmy są: lady recepcyjne, zabudowy meblowe, boksy kasowe, nietypowe stanowiska biurowe, stanowiska wyspowe, meble do restauracji, barów, kawiarni.

zobacz kto korzystał z naszej oferty, obejrzyj realizacje nietypowe, meble kuchenne, meble hotelowe, krzesła, fotele i siedziska,  pełną ofertę handlową

Z A P R A S Z A M Y

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Szafy i regały

Biuro to przestrzeń, która ma być przede wszystkim funkcjonalna. W tym miejscu powinna panować atmosfera sprzyjająca pracy w pełnym skupieniu. Dlatego też czynniki rozpraszające uwagę powinny być zredukowane do minimum. Do takich czynników należy źle rozplanowana przestrzeń biura i brak odpowiednich szafek. Nieuporządkowane biurka to rzecz, która jest bardzo rozpraszająca  - stosy papierów skutecznie odwracają uwagę od tego, co w danej chwili powinno się robić. Dlatego, każde biuro, które dba o odpowiednią jakość pracy i wydajność swoich pracowników, powinno zainwestować w odpowiednie szafy do biura.

Półki, regały, szafy - możliwości wyboru są ogromne. Dobrze zagospodarowana przestrzeń w biurze zawsze pozwoli zmieścić odpowiednią ilość mebli na dokumenty, książki, faktury itp. Prezentowane w naszej ofercie szafy do biura oferują różnorodne wielkości i kształty, więc z łatwością znajdą Państwo odpowiednio pasujące do konkretnej przestrzeni. Zarówno szafy, jak i regały są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Wybór kolorystyki, z jakiego mają zostać wykonane, jest oferowany po zakończeniu wyboru kształtu konkretnej szafy.

Nasz sklep internetowy MebleDlaFirm specjalizuje się w produkcji mebli do biur w bardzo dobrym stosunku jakości do ceny. Są bardzo trwałe i wytrzymałe. Nasze produkty posiadają odpowiednie atesty. Warto zdecydować się na zakup mebli online - jest to znaczna oszczędność cennego czasu, a my mamy możliwość zaoferować znacznie atrakcyjniejsze ceny. W razie potrzeby zachęcamy do osobistego kontaktu z nami.

Szafy i regały Jest 26 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów